BROUMOVSKO regionální produkt®

Region Broumovska je v pořadí 15. destinací, která vstoupila do Asociace regionálních značek a realizuje v území certifikaci regionálních produktů. V současné chvíli je v území regionu Broumovska certifikováno celkem 23 potravinářských, řemeslných a rukodělných výrobků.

V roce 2015 proběhnou celkem 2 zasedání certifikační komise, na kterých budou certifikovány nové výrobky a prodlouženy stávající certifikáty. Předpokládá se, že bude certifikováno 10 nových regionálních produktů. Tato značka garantuje zejména místní původ výrobků a vazbu na region Broumovska, ale také jeho kvalitu a šetrnost k životnímu prostředí.

To vše ocení nejen turisté, kteří si chtějí pořídit pravý, kvalitní a originální suvenýr z Broumovska, ale i místní obyvatelé, kteří svým nákupem chtějí podpořit „svého“ lokálního výrobce. Místním živnostníkům, zemědělcům, malým a středním firmám proto značka především přináší:

  • konkurenční výhodu a zvýšení odbytu výrobků
  • propagaci a reklamu pro jejich produkty
  • sounáležitost s regionem a vzájemnou spolupráci

Více informací: www.regionalni-znacky.cz/broumovsko

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov