Café Dientzenhofer

Adresa: Klášterní 1, Broumov, 55001
Telefon: +420 734 257 517
WWW: https://www.facebook.com/KlasterniKavarna

Klášterní kavárna Café Dientzenhofer zve všechny návštěvníky areálu benediktinského kláštera k posezení v příjemném, klidném a inspirujícím prostředí. Café Dientzenhofer nabízí všem návštěvníkům z řad turistů i místních obyvatel posezení v unikátním prostředí v objektu bývalého klášterního gymnázia. Naše obsluha může nabídnout lahodnou kávu z trutnovské pražírny, kde vznikla speciální směs přímo pro klášterní kavárnu. Tuto kávu si tak můžete vychutnat pouze v Café Dientzenhofer. Ke kávě si budete moci vybrat něco sladkého z nabídky zákusků nebo výborné čerstvě smažené palačinky ve sladké i slané variantě. Pro malé i velké je připravena velká nabídka zmrzlin. Pro dospělé pak točíme místní pivo Opat, máme široký sortiment vín z Benediktinských vinných sklepů i jiných alkoholických nápojů. Součástí kavárny je také suvenýrshop, který nabízí velké množství turistických upomínek, regionálních produktů, ale také pravý český granát. Otevřeno máme denně. Od pondělí do pátku nás můžete navštívit od 9:30 do 20:00, v sobotu od 9:30 do 22:00 a v neděli se těšíme na všechny návštěvníky od 9:30 do 18:00. Přijďte strávit čas v příjemném prostředí benediktinského kláštera.

Akce

19. 6. 2018 / Literární Café

Srdečně zveme na neformální posezení v Café Dientzenhofer s rezidenty klášterního Literárního domku. V červnu se představí německá spisovatelka Maja Das Gupta, která působí jako spisovatelka na volné noze jak v městských a státních divadlech, tak i na nezávislé scéně. Z českých autorů to bude Alena Wágnerová, jež je autorkou několika knih a je nositelkou Ceny Pelikán, kterou udělují Listy za... Celý článek

Mapa >>
Fotografie >>

Zajímavá místa v okolí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.



Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov