Czech Specials na Broumovsku

Společný národní projekt partnerů agentury CzechTourism, Asociace hotelů a restaurací a Asociace kuchařů a cukrářů České republiky. Projekt podporuje regionální gastronomii a restaurace, které nabízejí svým zákazníkům poctivou českou kuchyni v moderním pojetí. Hledejte při svých cestách certifikační značku Czech Specials. Právě zde dostanete tradiční české pokrmy v odpovídající kvalitě.

Restaurace Czech Specials najdete ve všech regionech České republiky a nově také na Broumovsku. Informace o projektu jsou na stránkách www.czechspecials.cz.

Zavítejte do Restaurace Švejk v centru Walzel v Meziměstí – Czech Specials tady získali v roce 2015. V nově opravené „fabrice na zážitky“ si odpočinek a volný čas můžete zpříjemnit kvalitním gurmánským zážitkem. Staročeská kuchyně, kde každé jídlo, které se vám servíruje na stůl, je vyrobeno z čerstvých surovin. Pokrmy můžete zapít několika druhy piv, domácí limonádou nebo si vybrat skvělé víno z místní vinotéky. Navíc si ve Švejkovi užijete také tematicky zaměřené týdny a ochutnáte skvělé netradiční pokrmy. Prozkoumejte stránky www.walzel.cz. Můžete si objednat třeba Gastrozážitek.

Další tipy na podniky s regionální kuchyní, kde na značku Czech Specials teprve čekají :-)

Fotografie >>

Akce

9. 4. 2019 - 10. 4. 2016 / Speciality z ekofarmy Bošina v Manor Hausu

Přijďte ochutna do restaurace Manor Hause speciality, které mají certifikát BROUMOVSKO regionální produkt.... Celý článek

Zajímavá místa v okolí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov