Kalendář akcí

Hodina Země

Sobota 24. březen 2018
od 20:30 – 21:30 

Národní kulturní památka, klášter v Broumově, se v sobotu 24. března připojí k celosvětové akci Hodina země. V čase od 20:30 – 21:30 hod. se zhasnou světla osvětlující zahradu broumovského kláštera, most spojující zahradu s klášterem a připojí se také klášterní kavárna Café Dientzenhofer. Ta zhasne veškeré osvětlení a svým návštěvníkům nabídne posezení při svíčkách.

Hodina Země je každoroční mezinárodní akce zavedená Světovým fondem na ochranu přírody (World Wildlife Fund), která se pořádá vždy poslední sobotu v březnu. Domácnosti, podniky, veřejné instituce a zejména významné kulturní památky při Hodině Země vypnou své osvětlení a elektrické spotřebiče po dobu jedné hodiny, na podporu zvýšení informovanosti o změnách klimatu.

Připojte se k Hodině Země i vy...


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov