Kalendář akcí

Koncert ArtCafé: Dragon's Brew

11. 1. 2017 od 19:00
Sál Kreslírna, Klášter Broumov

Dragon's Brew je intergenerační sestava se základnou v Divadle Drak v Hradci Králové, kterou založili otec a syn Jiří a Jiří Vyšohlídovi v roce 2014. Vzali si pod křídla vynikající muzikanty z blízkého okolí hradecké ZUŠ Střezina a rozhodli se hrát žánr v tomto kraji a době neobvyklý - jazz fusion. Zprvu se vracejí do dob 70.let a elektrického jazzrocku, poslední dobou hlavně autorskými skladbami stále více směřují k moderní fusion. První CD, vydané v létě 2015 nese titul "Dračí jazzdci", druhý nosič vydali Dragon's Brew na podzim roku 2016 a pojmenovali ho jednoduše „Brew“. Kapela působí především v rodném Hradci, vyjíždí ale i do jiných destinací v ČR, v dubnu například navštívila pověstnou pražskou Redutu. Dragon's Brew může nabídnout obrovskou porci mladistvé a energické improvizace. Hlavní devisou kapely je prostá a srdečná radost z muziky.

Jiří Vyšohlíd starší - klávesy, flétna / Jiří Vyšohlíd mladší - baskytary, flétna / Jan Bára - elektrická kytara / Vít Skalička - bicí / Štěpánka Mašatová - příčná a zobcová flétna / Kateřina Horáčková - tenorsaxofon, flétna

Nahrávky: http://bandzone.cz/_82088

Rezervace vstupenek: jakub.sleis@broumovsko.cz, tel. 734 570 141
Vstupné: 140 Kč / 100 Kč (pro členy klubu ArtCafé)

Fotografie >>

Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Barokní Broumovsko - Benediktinský klášter sv. Václava, Dřevěná škola roubenka, barokní Ivanitská poustevna, drobné sakrální památky, křížové cesty, skalní města v barokní krajině, broumovská skupina kostelů a scenérie přírodních krás, to je kulturní krajina Broumovska.Podívejte se na noviny v PDF formátu (7 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov