Konference cestovního ruchu

V úterý 19. května se v multifunkčním sále Dřevník, v areálu klášterní zahrady uskutečnila konference cestovního ruchu, která se zaměřila na destinační management a rozvoj cestovního ruchu v regionech. Všem přítomným představili zástupci destinačního managementu regionu Broumovska hlavní marketingové aktivity a spolupráci s partnery cestovního ruchu na mezinárodní, národní i regionální úrovni.

"Na konferenci zavítalo celkem 11 přednášejících z různých koutů České republiky. Přítomní se tak během celodenní konference dozvěděli o projektu filmového turismu CzechTourismu, marketingových aktivitách Královéhradeckého kraje a společných projektech s Broumovskem. Své činnosti představili také „sousedi“ z regionu Kladské pomezí a polského Valbřišska. V dalším bloku konference zazněly příspěvky na téma Bike resort Valašsko, DM Vysočina a Geopark Železné hory. Účastníci konference si v závěru dne prohlédli revitalizovanou část broumovského kláštera a klášterní zahrady," informovala Markéta Hanušová z pořádající Společnosti pro destinační management Broumovska. 

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

 

INZERCE - Zimní Broumovsko 2016/2017

Podívejte se na aktuální nabídku inzerce v novinách Zimní.Broumovsko 2016/2017.

Soubor ke stažení v PDF (451KB)

ZImní noviny Broumovska

Pohádková zákoutí třpytivých skal, návštěvy turistických míst otevřených po celý rok, lahodné regionální produkty, zatím nedoceněné přírodní i kulturní zajímavosti a laskavé prostředí. To vše vám kraj pískovcových skal nabízí v zimním období.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4,3 MB)

Inzerce - Letní Broumovsko 2017

Podívejte se na aktuální nabídku inzerce v novinách Letní.Broumovsko 2017.

Soubor ke stažení v PDF (451KB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod