Kalendář akcí

Malé letní divadlení

Středa 19. 7. 2017, 19:00, nádvoří broumovského kláštera

DON ŠAJN

Buchty a loutky. Don Šajn je zlotřilý šlechtic, který usiluje o ruku krásné dony Anny. Navíc marnotratník, bezbožník a prostopášník. Hra vychází z příběhu o svůdci Donu Juanovi, který mimo jiné inspiroval dramatika Moliéra nebo skladatele Mozarta. Inscenace o svůdci žen Donu Juanovi pochází ze 14. století a stala se předlohou mnoha pozdějších verzí a postupně i kmenovou součástí repertoáru snad každého významného loutkářského rodu. V této inscenaci jsou zastoupeny jak marionety, tak herci s obrovskými maskami na hlavě.

Don Šajn: Jestli mně však don Lorenzo ruky mé drahé donny Anny odepře, pak ta hodina bude pro mne hodinou osudnou... Režie: Vít Brukner, výprava: Buchty a loutky za pomoci Báry Čechové, kopie loutek: život a Miroslav Trejtnar, hudba: Buchty a loutky.

Vstupné: 60,- Kč


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Letní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov