Noviny Broumovska - léto 2015

Baví vás jedinečné kulturní zážitky? Rádi si vyrazíte na procházku nebo vyjížďku na kole? Anebo chcete poznávat historii? Letní Broumovsko nabízí program pro každého z vás a samozřejmě i pro vaše děti. Stačí si jen vybrat.

Velkou událostí letošní letní sezóny je už 10. ročník festivalu Za poklady Broumovska, který se stal velmi oblíbeným mezi místními i návštěvníky. Genius loci kostelů, kde se koncerty konají, a vynikající interpreti krásné hudby uchvátí každého, kdo se na festival přijde podívat. Koncertů se ode- hraje deset, a to vždy v sobotu v podvečer. Podrobnosti o programu celého festivalu najdete na straně 26 těchto novin. A pokud vás zajímá putování po kostelích tzv. broumovské skupiny, které koncerty hostí, přečtěte si článek na straně 6.

Centrem kulturního dění v regionu je broumovský klášter a jeho zahrada. Citlivá revitalizace tomuto jedinečnému místu prospěla, ostatně přesvědčte se sami. V klášteře se konají rozmanité typy prohlídek – hudební, s Lotrandem, noční, a dokonce také speciální prohlídky, které povede převor břevnovského kláštera Prokop Siostrzonek. Po celý červen navíc bude v klášteře k vidění kopie největší rukopisné knihy na světě
– Codexu Gigas (Ďáblovy bible). Detaily prozradí článek na straně 4.

Dokumenty ke stažení

Celé číslo zimních novin Broumovska si můžete stáhnout z tohoto odkazu.

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
e-mail: sdmb@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

 

INZERCE - Zimní Broumovsko 2016/2017

Podívejte se na aktuální nabídku inzerce v novinách Zimní.Broumovsko 2016/2017.

Soubor ke stažení v PDF (451KB)

ZImní noviny Broumovska

Pohádková zákoutí třpytivých skal, návštěvy turistických míst otevřených po celý rok, lahodné regionální produkty, zatím nedoceněné přírodní i kulturní zajímavosti a laskavé prostředí. To vše vám kraj pískovcových skal nabízí v zimním období.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4,3 MB)

Inzerce - Letní Broumovsko 2017

Podívejte se na aktuální nabídku inzerce v novinách Letní.Broumovsko 2017.

Soubor ke stažení v PDF (451KB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod