Kalendář akcí

Animační program k výstavě Důvod procházky / Je těžké být fotografem?

Sobota 22. červen 2019 / 12 - 13 hod. 
Klášter Broumov / Dětská galerie Lapidárium

Výstava studentů Ateliéru klasické fotografie pražské FAMU s názvem DŮVOD PROCHÁZKY mapuje tři roky zaznamenávání krajiny Broumovska. Výstava je věnována dětským návštěvníkům a studentům (nejen) uměleckých škol. Představuje dvě stěžejní témata: „Technologie fotografického tisku“ a „ Krajinu Broumovska okem studentů FAMU “.

Animační program Je těžké být fotografem? nám pomůže porozumět světu umělecké fotografie. Co je to "decisive moment" / tzv. zachycení rozhodujícího okamžiku a umíme to v dnešní době vizuálního balastu ve veřejném prostoru? Můžeme vnímat fotografii jako originál? Co je to kompozice? Porozumění základním pojmům a komentovaná prohlídka výstavy nás na okamžik promění ve skutečné fotografy. Společně si vyrobíme jednoduchou cameru obscuru, nebo za slunečného počasí "vyvoláme modrotiskovou fotografii. Program je vhodný pro děti od šesti let v doprovodu rodičů.

Rezervace, prosíme,1 den předem na adrese: ma@klasterbroumov.cz, nebo tel: 603 271 426, 734 443 165

Vstupné: 10 Kč / osoba

 


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov