Kalendář akcí

Brain&Breakfast: Příběh podivína

Pátek 24. srpna 2018 od 8:00
Klášter Broumov / Opatské sály

Snídaně + live stream přednáška a povídání s Janem Školníkem od 8:30

Bavit se budeme o cestě, kterou ušel kluk z pražského sídliště, aby vedl rodinnou firmu v menším východočeském Broumově a zároveň tam spoluzaložil neziskovou organizaci, která oživuje rozsáhlý komplex národní kulturní památky klášter Broumov a nejen to. Co jsou podle jeho zkušenosti atributy úspěšné práce ve veřejném prostoru? Jak vnímá současnou situaci ve společnosti? Jakou budoucnost může mít venkovský prostor v současném světě?

Koncept Brain&Breakfast:
Brain&Breakfast pořádá Red Button proto, abychom se od sebe vzájemně inspirovali. Abychom si ukázali nové obzory a představili si odvětví a myšlenky, které by se k nám jinak třeba vůbec nedostaly. Jsou možností potkat se s lidmi se silným příběhem a propojovat se navzájem. Snídaně probíhá 1x za měsíc, obvykle v Impact HUBu Praha a je živě streamovaná do více než 50 míst v ČR a SR. V srpnu se Brain&Breakfast poprvé vydává mimo Prahu, a to k nám, do broumovského kláštera. 

Vstup zdarma.

Registrace nutná: brainbreakfast.cz/registrace


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Markéta Hanušová
e-mail: marketah@broumovsko.cz
mobil: +420 733 739 728

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov