Kalendář akcí

Literární Café: Anastasia Stročkova, Ulrike Anne Bleier

Úterý 23. dubna 2019, 17:30
Klášterní kavárna Café Dientzenhofer v Broumově

Neformální posezení a beseda s aktuálními rezidenty klášterního Literárního domku. Své práce během autorského čtení představí:

Anastasia Stročkova - absolventka Fakulty Designu a Umění Ladislava Sutnara v Plzni a studentka v ateliéru ilustrace a grafiky na pražské UMPRUM. Spolupracuje s nakladatelstvím Běžíliška, byla oceněna například na Bologna Children Book Fair a zaměřuje se především na ilustraci, animaci a tvorbu dětských knih.

Ulrike Anne Bleier - německá spisovatelka a novinářka, pocházející z Řezna, autorka románů Schwimmerbecken a Bushaltestelle, který vypráví příběh jedné česko-bavorské rodiny, autorka citlivě popisuje vztah matky a dcery poznamenaný zklamáním a pocitem hlubokého odcizení.

Vstup zdarma

Pořádá Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Českým literárním centrem, Goethe Institutem a Městskou knihovnou v Broumově. 

Fotografie >>

Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov