Kalendář akcí

Literární Café: IVANA MYŠKOVÁ, CRAUSS

Úterý 21. května 2019, 17:30
Klášterní kavárna Café Dientzenhofer v Broumově

Neformální posezení a beseda s aktuálními rezidenty klášterního Literárního domku. Své práce během autorského čtení představí:
Ivana Myšková - česká spisovatelka a novinářka. Vystudovala tvůrčí psaní a mediální komunikaci na Literární akademii v Praze, novela Nícení byla nominována například na cenu Česká kniha 2013 a Cenu Josefa Škvoreckého 2013.
Crauss - studoval literaturu na univerzitě v Siegenu a od poloviny 90. let pracoval jako spisovatel a lektor na volné noze. Píše především poezii, která vyšla v mnoha antologiích a literárních časopisech.

Vstup zdarma
Pořádá Agentura pro rozvoj Broumovska ve spolupráci s Českým literárním centrem, Goethe Institutem a Městskou knihovnou v Broumově


Zpět na kalendář akcí

Společnost pro destinační management Broumovska

Společnost pro destinační management Broumovska

Klášterní 1
550 01 Broumov
telefon: +420 491 521 282

Kontakní osoba:
Manažer SDMB
Kateřina Agnolozzi
e-mail: katerina.agnolozzi@broumovsko.cz
telefon: +420 491 521 282

Zimní noviny Broumovska

Vítejte u nás! V kraji pískovcových skal a barokních památek. V krajině, kde se snoubí jedinečné, divoké přírodní scenérie s krásou a majestátností kulturního dědictví. V krajině, kde si volné chvíle užijí rodiny s dětmi, vyznavači sportovních i kulturních zážitků, aktivní turisté i ti, kdo touží po odpočinku v krajině s neopakovatelným Géniem Loci.Podívejte se na noviny v PDF formátu (4 MB)

Najdete nás na Facebooku

Sledujte aktuální dění na Broumovsku a objevujte pozoruhodná místa i příběhy - více zde

Regionální operační program NUTS II Severovýchod

Partner:
Partner / Město Broumov